Frans Lente toernooi

De Activiteiten Commissie heeft 18 april het buitenseizoen geopend met het Frans Lente Toernooi.
Er hadden 70 leden ingeschreven welke onder een stralende zon en wisselende successen genoten van de sfeer.
De vernieuwde banen 7 t/m 14, welke hard aan vervanging toe waren, werden druk bezocht waardoor er vanaf het terras een gezellig overzicht was op de drukte, iets wat de sfeer zeker ten goede kwam.
Er waren ook een aantal (sinds kort) nieuwe leden welke deelnamen, wij hopen dat zij het naar hun zin hebben gehad en nog veel toernooien zullen mee spelen.
Voor een verslag van één van de deelnemers zie het a.s. Buletin van Mei.
De totaal uitslag:
Naam – Voor-Tegen-Saldo

1 Vreede de Ton 39 8 31
2 Lander Ria 39 13 26
3 Meijer Leny 39 15 24
4 Rieken John 39 16 23
5 Lispet Chris 39 16 23
6 Dekkers Ria 39 18 21
7 Poelgeest van Peter 39 19 20
8 Geers Joke 39 28 11
9 Dukker Hans 35 18 17
10 Boon Wil 30 16 14
11 Broekhuizen Wil 31 17 14
12 Boer Arie 38 24 14
13 Eijk van Peter 34 22 12
14 Lispet Lida 36 24 12
15 Haasteren Andre 35 24 11
16 Geest van Lieske 26 15 11
17 Hazebroek Nel 38 27 11
18 Vreede de Huub 37 26 11
19 Keer v.d. Gus 31 21 10
20 Bruin de Rick 34 26 8
21 Graaf de Truus 28 21 7
22 Kramer Leo 27 20 7
23 Vliet van Lea 30 23 7
24 Lander Henny 30 23 7
25 Akker van der Jacqueline 33 26 7
26 Franssen Elly 36 30 6
27 Leroy Tonnie 32 26 6
28 Broeseliske Karel 28 27 1
29 Koevoets Coby 27 26 1
30 Dekkers Fred 31 32 -1
31 Eijk van Joke 26 28 -2
32 List van der Miep 30 33 -3
33 Duvé Anneke 32 28 4
34 Andela Thea 13 10 3
35 Olsthoorn Franca 31 28 3
36 Fros-Zwart de Jose 25 26 -1
37 Vliet van Theo 25 27 -2
38 Meijer Peter 26 28 -2
39 Vlist van der Theo 30 32 -2
40 Looy Ali 28 31 -3
41 Spaans Sandra 33 36 -3
42 Geest van Hermien 35 38 -3
43 Timpman Ria 29 33 -4
44 Geers Gerard 28 32 -4
45 Bergh van den Rob 32 36 -4
46 Hazebroek Lex 29 34 -5
47 Wittenberg Janny 25 31 -6
48 Middelweerd Laura 25 32 -7
49 Bree de Ingrid 25 32 -7
50 Vink Myriam 22 30 -8
51 Olsthoorn Hans 28 36 -8
52 Gaag van der Gerard 27 36 -9
53 Wittenberg Jan 20 30 -10
54 Bloem Tinus 28 38 -10
55 Dijk van Jan 18 28 -10
56 Bavelaar Tiny 26 37 -11
57 Vliet van Jeanett 19 31 -12
58 Timpman Ger 18 30 -12
59 Elderhorst Aad 20 33 -13
60 Bender Paul 21 36 -15
61 Akker van der Nel 18 37 -19
62 Vink Pieter 17 37 -20
63 Jutte Irene 23 39 -16
64 Willemstein Pieter 23 39 -16
65 Mossel Wim 13 39 -26
66 Borderwijk Wil 12 39 -27
67 Vreede de Lida 9 39 -30
68 Tetteroo Marijke 8 39 -31