De Generale




Uitslag De Generale Ranglijst 2015

47 tripletten, directe eliminatie met troostoernooi en complementaires

Hoofdtoernooi (A)
1. Didier Fifi – Edward Vinke – Wietse van Keulen (PUK)
2. Marco Zeitzen – Marty van Nuenen – Robin Gense (Va Tout)
3/4. Patrick Bakens – Lynsey Bakens – Johan van den Heuvel (‘t Lover)
3/4. Mourad el Ansari – Mustapha Maazouz – Henry Calvetti (‘t Zwijntje/MIDI/PUK)

Complementaire A
1. Roger Peeters – Richard Zuidland – Math Rose (CdP Heerlen, Les Cailloux, Aken)
2. Elke v.d. Linden – Lieke v.d. Voort – Noelle Viguurs (NVS)
3/4. Cas Schellekens – Ruud van Hintum – Xander Steijns (‘t Dupke)
3/4. Roby van Rooijen – Valentino Peeters – Gideon Schrauwen (NJS)

Troosttoernooi (B)
1. Elior van Klaveren – Edwin Segers – Martin Pialorsi (DGW)
2. Wendy Duvalois – Sandy RikkersJosefien Koogje (NVS)
3/4. Jelle Venema – Pascal Wijnstekers – Marwin van Diermen (PUK/Amicale/De Gooiers)
3/4. Adil Boudaif – Najib Elarkoubi – Sander Beukers (DGW/MIDI)

Complementaire B
1. Bas Velthuijsen – Justin Wuring – Dennis Peterse (De Gooiers)
2. Davey Kooijman – Pieter Kooijman – Dennis Gunther Mohr (L’Esprit)

De Generale 2015 winnaars Ranglijst
De Generale 2015 winnaars Ranglijst

Uitslag De Generale Recreatief 2015

15 tripletten, 3 voorronden, daarna A- en B-toernooi met directe eliminatie

A-toernooi
1. Peter/Inge Ten Hengel – Ronald Groenendijk (De Gooiers)
2. Henk van Oijen – Leo Kramer – Jan Koop (MIDI)
3/4. Fred Blom – Tinie Blom – Nel Steijn (DGW)
3/4. Astrid Bedaux – Leo Bedaux – Bert Meuleman (MIDI)

B-toernooi
1. Jan van Dijk – Jan van Driel – Leo Vogelzang (MIDI)
2. Wim Mossel – Arnold Wijnhoven – Rick de Bruin (MIDI)
3/4. Rita Baljet – Eric Baljet – Jan vd Voort (Vlaardingen)
3/4. Ruud Jansen – Hilda v.d. Bos – Frans v.d. Bos (MIDI)

De Generale 2015 2e plaats Recreatief
De Generale 2015 2e plaats Recreatief

Uitslag MIDI De Generale RANGLIJST 2014

Hoofdtoernooi (A)
1e Edward Vinke / Mark Norder / Marco van Saane (PUK)
2e Sjaak Spruijt / Maarten Jaegers / Ferry Kamps (Les Cailloux)
3e/4e Mohammadi Jadoun / Timo van Korlaar / Khalid Elyazidi (Les Cailloux)
3e/4e Kees Koogje / Noël Kempeneers / Essa Agzoul (Les Cailloux)

A complementaire
1e Lauren Bonafé / Cas Schellekens / Ad Wagenaars (’t Dupke)
2e Ruud Kramer / Terun van Ooijen / Rob Schouten (LBF/PUK/DSR)
3e/4e Joey van Doorn / Milan Saunier / Tom van der Voort (Nat Bel Sel)
3e/4e John Schimmel / Joao Guerreiro / Aart den Boon (PVN/Gouda)

Troosttoernooi (B)
1e Mustapha Maazouz / Najib El Arkoubi / Jack Schilemans (MIDI/DGW/Les Cailloux)
2e Nettie Lensink / Judith van den Eijnden / Dennis Nootenboom (Boul’ Animo/PUK)
3e/4e Arnold Steiger / Bart Beukers / Trudy Torremans (MIDI)
3e/4e Cees Hoogerheide / Italo Pialorsi / Janus Crama (ABA/DGW/L’Esprit)

B complementaire
1e Mario Blom / Mendy Vermeulen / Toby Rouwhorst (Nat Jeugd Sel)
2e Vince Exalto / Piet Moret / Simon Rintjema (Atlantic Boules)

winnaars De Generale Ranglijst 2014 (vlnr Mark Norder, Edward Vinke, Marco van Saane)

Winnaars De Generale 2014

Uitslag MIDI De Generale RECREATIEF 2014

A-toernooi
1e Carel Weeber / Louis Batens / Joke Bennink (DGW)
2e Nel van Deventer / Dick van Haarst / Ton Scholtes (MIDI)
3e/4e Sandra Snoek / Thea Immers / Ruud Jansen (MIDI)
3e/4e Did de Regt / Leen van Vliet / Adriaan van Lopik (Le Bon Courage)

B-toernooi
1e Cor Versluis / Ingrid Goulooze / Wil Versluis (DGW)
2e An Molier / Joop Molier / Laura de Man (MIDI)
3e/4e Ton van Eijk / Thea van Eijk / Hilda van den Bos (MIDI)
3e/4e Rob Meere / Lies Batens / Joke de Groot (DGW)

C-toernooi
1e Ben de Groot / Ronald Busch / Ronald Goulooze (DGW)
2e Fred Blom / Tiny Blom / Emiel Oosthoek (DGW)

 


Uitslag MIDI De Generale RANGLIJST 2013

Hoofdtoernooi (A)
1e Edward Vinke / Mark Norder / Kees Koogje (PUK)
2e René Vreeswijk / Jelle Venema / Arjen Limonard (Boul’ Animo/PUK)
3e/4e Mourad el Ansari / Khalid Elyazidi / Mohamed Jadoen (’t Zwijntje/Les Cailloux)
3e/4e Mustapha Maazouz / Khalid Benar / Bart Scholten (MIDI/PUK)

complementaire A
1e Rick van Lier / Milan Saunier / Elior van Klaveren (NJS)
2e Noël Kempeneers / Essa Agzoul / Erik Telkamp (Les Cailloux)
3e/4e Arnold Steiger / Steef Kraan / Bart Beukers (MIDI)
3e/4e Cas Schellekens / Jerrill Bang Afoe / Dennis Pol (’t Dupke/Boule de Boeuf)

Troosttoernooi (B)
1e Bert van Dijk / Milan Heiligers / Frank Schepers (’t Zwijntje)
2e Rudolph de Groot / Bauke Bokhorst / Richmond van Huure (Amicale)
3e/4e Leo Bos / Menno van Drunen Littel / Jan Tonen (PUK)
3e/4e Dennis Henze / Peter Dijkstra / Cees Henze (Grand Cru ’82)

complementaire B
1e Romulo van Stockum / Martin Bakker / Tim van Drunen Littel (LC/PUK)
2e Gerard Zijlstra / Coby Zijlstra / Paul de Bruin (Hattem Petanque)

winnaars De Generale Ranglijst 2013 (vlnr Edward Vinke, Kees Koogje, Mark Norder) Ranglijst 2013

Uitslag MIDI De Generale RECREATIEF 2013

A-toernooi
1e Tinus Bloem / Hannie Kouwenhoven / Hanny Kramer (MIDI)
2e Lex Hazebroek / Jan Koop / Frans vd Bos (MIDI)
3e/4e Ton van Eijk / Thea van Eijk / Hilda vd Bos (MIDI)
3e/4e Ruud Jansen / John Rieken / Jan van Dijk (MIDI)

B-toernooi
1e Wil Broekhuizen / Miep vd List / Thea Andela (MIDI)
2e P. Leenders / R. Rorijs / A. Braak (L‘Esprit)

C-toernooi
1e Astrid Bedaux / Leo Bedaux / Ron Opmeer (MIDI)
2e Jan Mostert / Niek Olsthoorn / Hans Olsthoorn (MIDI)

D-toernooi
1e Peter ten Hengel / Inge ten Hengel / Ronald Groenendijk (De Gooiers)
2e Hans Vollmuller / Lidy Vollmuller / Rob vd Boogert (MIDI)

winnaars De Generale Recreatief 2013 (vlnr Hannie Kouwenhoven, Tinus Bloem, Hanny Kramer)
Recreatief 2013


Uitslag MIDI De Generale RANGLIJST 2012
Hoofdtoernooi (A)
1e Edward Vinke / Mark Norder / Martin Bakker (PUK/Le Biberon)
2e Boy Augustinus / Marco Zeitzen / Ferry Kamps (Dupke/Jagershoef/LC)
3e/4e Mustapha Maazouz / Najib Elarkoubi / Jelle Venema (MIDI/DGW/PUK)
3e/4e Jerrill Bang Afoe / Ivo Claes / Michael Dirks (Bls de Boeuf/Mol (B))
A-complementaire
1e Bob v.d. Stappen /DJ  v. Mourik / Kees Koogje (Heerlen/MIDI)
2e Sander  Beukers / Rob Torremans / Hans Dukker (MIDI)
3e/4e Edwin Segers / Dominique Giordano / Els Fischer (ABA)
3e/4e Khalid Elyazidi / Ahmed El Abbassi / Pascal Wijnstekers (Les Cailloux/Amicale)
Troosttoernooi (B)
1e Tom v.d. Voort / Joey v. Doorn / Marty v. Nunen (NHS)
2e Jeroen v.d. Elzen / Cor Kloet / Sibolt Lups (De Walnoot)
3e/4e M. v. Iwaarden / Ricardo Saarloos / Eddie Hollestelle (Mix)
3e/4e Jan Tonen / Tim v.Drunen Littel / Martin Pialorsi (PUK/DGW)
B-complementaire
1e Henry Calvetti / Jean Degortes / Bob d. Vroom (PUK/ABA/MIDI)
2e André Woertman / Mary Woertman / Michiel Stoop (Les Pointeurs)
Uitslag MIDI De Generale RECREATIEF
Hoofdtoernooi (A)
1e Hans Kramer / Roel Claase / Dick Nol (PUK)
2e Ria v. Poelgeest / Peter v. Poelgeest / Lex Hazebroek (MIDI)
Troosttoernooi (B)
1e Tinus Bloem / Hannie Kouwenhoven / Hanny Kramer (MIDI)
2e Wim Mossel / Sjaak Franken / Jan v. Dijk (MIDI)
De winnaars van De Generale Ranglijst 2012 (vlnr Mark Norder, Martin Bakker, Edward Vinke)